FOTBALOVÝ TÁBOR 2021


Důležité upozornění.

Vzhledem  vládním opatřením spojených s nemocí COVID 19, jsme se rozhodli spustit v první fázi pouze rezervační formulář, který vám zajistí místo pro vaše dítě na této skvělé akci. Ve chvíli kdy bude jasné jak budou realizovány letní pobytové akce pro děti, znovu vás oslovíme a zašleme podrobné informace o příjezdu a odjezdu , veškeré propozice a formuláře nutné k úspěšné přihlášce na tábor. 

Děkujeme za pochopení, ale inkasování záloh v této nejisté době nám připadá v této chvíli nekorektní.HRAJTE FOTBAL S RADOSTÍ 

Nasaď si kopačky a vstup do našeho prázdninového týmu. Dynamiku, rychlost, koordinaci pohybů a formu si vyladíš na každodenních nadupaných trénincích. Zaměříme se na střelbu a vedení míče, zapracujeme na fyzičce, taktice útoku i obraně. V průběhu fotbalových zápasů se budeš učit zvládat a řešit fotbalové situace pod tlakem a trenér tvého mužstva ti bude samozřejmě patřičnou oporou i pořádnou motivací. Prokaž svůj smysl pro fair play i touhu vítězit a přidej se k našemu týmu!

Trenéři v akci.
Trenéři v akci.

PROGRAM:

V první řadě se jedná o pobyt ve formě fotbalového soustředění. Určeno pro fotbalové začátečníky, ale také pro zkušené hráče, kteří nechtějí během prázdnin vypadnout z fotbalové formy. Kromě fotbalové techniky prověříme a zocelíme tvou fyzičku, potrénujeme rychlost, obratnost a postřeh. Jako oddych a zpestření pobytu tě čekají také běžné prázdninové aktivity: zábavné soutěže, sportovní hry, stolní tenis, volejbal a další míčové hry, koupání, týmové hry, výlety do okolí, táboráky.

Účastníci budou rozděleni do tří kategorií podle dosavadních zkušeností:

úplní začátečníci - základy kopací techniky, jednoduché fotbalové drilly

mírně pokročilí - kreativní rozvíjení dosavadních schopností

pokročilí hráči - prověrka kopací techniky, rozvoj fyzické kondice

Během pobytu sestavíme vyrovnané fotbalové týmy a sehrajeme cvičné turnaje. Na samotný závěr akce nás čeká velký fotbalový match. Získej přízeň diváků svou rychlou a brilantní hrou!

CENA 6 500,- Kč ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program.

STRAVA:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy kempu. Snídaně jsou formou rautu. V případě výjezdu mimo tábor, bude stravování zajištěno v místě pobytu dětí.


KONTAKT:

beaprofotbalovytabor@email.cz

Telefonní kontakt

+420 775 677 995